  • Mfr # TFP102FH15X075MR
  • Zoro # G204498297
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X075MR
Width
15"
Height
75"