  • Mfr # TFP102FH18X046MR
  • Zoro # G804508327
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH18X046MR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
46"