  • Mfr # TFP102FH18X058MR
  • Zoro # G804499199
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X058MR
Width
18"
Height
58"