  • Mfr # TFP102FH18X032TB
  • Zoro # G804515103
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X032TB
Width
18"
Height
32"