  • Mfr # TFP102FH12X035SG
  • Zoro # G904498320
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X035SG
Width
12"
Height
35"