  • Mfr # TFP102FH12X070SG
  • Zoro # G404494426
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X070SG
Width
12"
Height
70"