  • Mfr # TFP102FH12X071SG
  • Zoro # G704494867
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X071SG
Width
12"
Height
71"