  • Mfr # TFP102FH12X072SG
  • Zoro # G104496959
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X072SG
Width
12"
Height
72"