  • Mfr # TFP102FH12X076SG
  • Zoro # G604501870
Width
12"
Color
Seaglass
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X076SG
Width
12"
Height
76"