  • Mfr # TFP102FH18X044SG
  • Zoro # G104505088
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X044SG
Width
18"
Height
44"