  • Mfr # TFP102FH18X048SG
  • Zoro # G004510472
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X048SG
Width
18"
Height
48"