  • Mfr # TFP102FH18X064SG
  • Zoro # G804507399
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH18X064SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
64"