  • Mfr # TFP102FH18X070SG
  • Zoro # G804514267
Width
18"
Color
Seaglass
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X070SG
Width
18"
Height
70"