  • Mfr # TFP102FH12X080HB
  • Zoro # G304506199
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X080HB
Width
12"
Height
80"