  • Mfr # TFP102FH12X027TU
  • Zoro # G204512955
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X027TU
Width
12"
Height
27"