Mfr # TFP102FH12X034TU
Zoro # G504496887
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
TFP102FH12X034TU
Width
12"
Height
34"