  • Mfr # TFP102FH12X060TU
  • Zoro # G604506264
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X060TU
Width
12"
Height
60"