  • Mfr # TFP102FH12X061TU
  • Zoro # G204507654
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X061TU
Width
12"
Height
61"