  • Mfr # TFP102FH12X065TU
  • Zoro # G604512265
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X065TU
Width
12"
Height
65"