  • Mfr # TFP102FH18X034TU
  • Zoro # G304492874
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X034TU
Width
18"
Height
34"