  • Mfr # TFP102FH18X037TU
  • Zoro # G004497117
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X037TU
Width
18"
Height
37"