  • Mfr # TFP102FH18X068TU
  • Zoro # G004512353
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X068TU
Width
18"
Height
68"