  • Mfr # TFP102FH12X037UN
  • Zoro # G204501164
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X037UN
Width
12"
Height
37"