  • Mfr # TFP102FH12X080UN
  • Zoro # G904507794
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X080UN
Width
12"
Height
80"