  • Mfr # TFP102FH15X059UN
  • Zoro # G704503330
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X059UN
Width
15"
Height
59"