  • Mfr # TFP102FH18X043UN
  • Zoro # G404504293
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X043UN
Width
18"
Height
43"