  • Mfr # TFP102FH18X045UN
  • Zoro # G904507848
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X045UN
Width
18"
Height
45"