  • Mfr # TFP102FH18X075UN
  • Zoro # G604497326
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X075UN
Width
18"
Height
75"