  • Mfr # TFP102FH12X039WH
  • Zoro # G104504043
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X039WH
Width
12"
Height
39"