  • Mfr # TFP102FH12X050WH
  • Zoro # G204493995
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X050WH
Width
12"
Height
50"