  • Mfr # TFP102FH12X064WH
  • Zoro # G504511450
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X064WH
Width
12"
Height
64"