  • Mfr # TFP102FH15X041WH
  • Zoro # G504504056
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP102FH15X041WH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
41"