  • Mfr # TFP102FH15X071WH
  • Zoro # G204494008
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH15X071WH
Width
15"
Height
71"