  • Mfr # TFP102FH18X033WH
  • Zoro # G504492476
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X033WH
Width
18"
Height
33"