  • Mfr # TFP102FH18X041WH
  • Zoro # G304502238
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X041WH
Width
18"
Height
41"