  • Mfr # TFP102FH18X046WH
  • Zoro # G304508759
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X046WH
Width
18"
Height
46"