  • Mfr # TFP102FH18X074WH
  • Zoro # G504495866
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X074WH
Width
18"
Height
74"