  • Mfr # TFP102FH15X032WR
  • Zoro # G504493084
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH15X032WR
Width
15"
Height
32"