  • Mfr # TFP102FH18X032WR
  • Zoro # G304515047
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X032WR
Width
18"
Height
32"