  • Mfr # TFP102FH18X045WR
  • Zoro # G304507783
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X045WR
Width
18"
Height
45"