  • Mfr # TFP102FH18X059WR
  • Zoro # G104501301
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X059WR
Width
18"
Height
59"