  • Mfr # TFP102FH12X060PT
  • Zoro # G204505926
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X060PT
Width
12"
Height
60"