  • Mfr # TFP102FH15X045PT
  • Zoro # G304509671
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH15X045PT
Width
15"
Height
45"