  • Mfr # TFP102FH18X028PT
  • Zoro # G804510139
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X028PT
Width
18"
Height
28"