  • Mfr # TFP102FH18X038PT
  • Zoro # G204498082
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH18X038PT
Width
18"
Height
38"