  • Mfr # TFP102FH18X061PT
  • Zoro # G704503347
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Features
Z-Bar
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X061PT
Width
18"
Height
61"