  • Mfr # TFP102FH18X069PT
  • Zoro # G204512986
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH18X069PT
Width
18"
Height
69"