  • Mfr # TFP102FH12X054SM
  • Zoro # G004499135
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Shutter Features
Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH12X054SM
Width
12"
Height
54"