  • Mfr # TFP102FH12X066SM
  • Zoro # G404513325
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP102FH12X066SM
Width
12"
Height
66"