  • Mfr # TFP102FH15X040SM
  • Zoro # G704502999
Width
15"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Two Equal Panel Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP102FH15X040SM
Width
15"
Height
40"